ovlivnovani-a-manipulace.jpg

Termíny na rok 2020:

Jedná se o uzavřený výcvik na objednávku.

Lektor tohoto výcviku:

kubicek.jpg

Co se na výcviku naučím?

 • Ovládnete techniky psychologie přesvědčován
 • Naučíte se s lidmi manipulovat pro efektivnější dosažení výsledků
 • Získáte schopnost manipulacím se bránit
 • Dokážete si vytvořit správné návyky a postupy při jednání
 • Seznámíte se s nástroji neurolingvistického programování, hypnotického prodeje, práce se sociálními systémy, typologie a psychologie

 

Popis výcviku:

Pro rychlé dosažení cíle je nutné ovládnout techniky psychologie přesvědčování. Nejde pouze o to naučit se lidmi manipulovat, ale i o to, naučit se manipulacím bránit. Tento dvoudenní výcvik je určen zástupcům obchodních týmů, manažerům, politikům, mediálním pracovníkům a vlastně každému, kdo často jedná s lidmi a potřebuje rychle dosáhnout svého cíle OVLIVNIT, PŘESVĚDČIT, VYJEDNAT, ZMANIPULOVAT. Souhlasíme, že to může vypadat neeticky, a dodáváme, že na etiku klademe značný důraz. Následně už záleží na charakteru účastníků, jak s naučenými technikami v praxi naloží. Výcvik je zaměřen na tvorbu správných návyků a postupů při obchodních jednáních, politických a zákulisních debatách, mediálních prezentacích atp. Jak správně tušíte, nejde nám o pouhé předání znalostí, ale spíše o to, jak je v reálných situacích vhodně používat. Určitě si uvědomujete, že to znamená aktivní zapojení všech účastníků do nácviku modelových situací, ve kterých se dnes nechováte efektivně. Pro vítězství ve vašich slovních „bitvách“ jsme výcvik Kompetenční akademie® OVLIVŇOVÁNÍ A MANIPULACE sestavili z nástrojů neurolingvistického programování, hypnotického prodeje, práce se sociálními systémy, typologie a psychologie osobnosti. Tento workshop Kompetenční akademie® je navazujícím setkáním na předchozí workshopy.

Obsah setkání:

1. den

 • Manipulace a obrana
 • Fixní vzorce chování a jejich zneužití v přesvědčování
 • Tvorba vztahu, dej a ber, co můžeš
 • Slibem neurazíš
 • Ovládání sociálního systému
  • Uzavírání koalic, síla nátlaku a půvabu

2.den

 • Vím, co si myslíš
 • Pravidla vyjednávání
 • Hrubé ovlivňování, konfliktní situace
 • Slibem neurazíš
 • Jazykové vzorce -  přerámování, předefinování, přesměrování
 • Typologie protějšku a jak s ní pracovat

 

Pro koho je setkání vhodné?

Přínosné informace získají zástupci obchodních týmů, manažeři, politici, mediální pracovníci i freelanceři.Doplňující informace:

Maximální počet účastníků je 12.

V případě, že vám nevyhovuje práce ve skupině nebo námi nabízené termíny, připravíme Vám na míru šitý individuální kurz.

 

Cena výcviku: na objednávku

 

Objednávkový formulář

Mám zájem o Kompetenční Akademii®

Reference od účastníků

Miroslav Vlasatý

Ředitel společnosti, COGEBI

Výcvik: Top Manažer

Překvapilo mě, čeho je možné dosáhnout aplikací znalostí získaných na seminářích. Jiný úhel pohledu, náhled a nadhled, praktické ukázky.

Ilona Zlámalíková

Privátní poradce, Oberbank

Výcvik: Telefonování s NLP

Skvělé školení spojené s praxí. I s negativní reakcí klienta se naučím nenechat odbýt a nakonec uzavřít obchod.

Mário Kováč

COO, AUDIT ADVICE s.r.o.

Výcvik: Typologie pro vedoucí pracovníky

Nové znalosti + možnost zapracovat na lepší komunikaci. Lektor - vtipný, inteligentní, plný znalostí, neuspávač.

Marie Bezdíčková

Privátní bankéř, Oberbank

Výcvik: Zákaznický servis

Zajímavé, neformální, lze použít kdykoli a kdekoli v životě, nejen v práci.

Jakub Iliner

Nákup, Wotan Forest

Výcvik: Typologie pro obchod a nákup

Naprosto profesionální přístup a velká zkušenost lektorů. Setkání se s VR byla PECKA!

Marie Rysová

Člen dozorčí rady, BELIS +

Výcvik: Top Manažer

Účastník je donucen měnit úhel pohledu, je vykopnut ze své komfortní zóny.

Ing. Kateřina Schwarzová

manažer pro nákup a prodej, Motor Jikov

Výcvik: Kompetenční Akademie® Top Manažer

Kateřina nejčastěji používá řízení myšlenek, analýzu problému – specifikaci a rozvržení úkolu. Velmi užitečné je pro ni i zkompetentňování = delegace práce. Účast by doporučila z důvodu jiného pohledu a řešení „neřešitelného“, odlišného pohledu na řešení problémů, jiné souvislosti a rozšíření pohledu na řešení různých situací. Kateřina také uvedla, že nejvíce byla překvapující práce se zónami, utřídění myšlenek, systematičnost, uvědomění si proč se určité věci dějí, využitelnost v praxi a rozhodně také kompetenční rozhovor.

Lucie Vostalová

Learning consultant, Albert Česká republika, s.r.o.

Výcvik: Magnetizující prezentace

Kolegové, kteří se zúčastnili nácviku prezentačních dovednostní za pomoci virtuální reality byli nadšení. Velice oceňovali individuální přístup a možnost zapracování zpětné vazby při druhém nácviku ve VR. Využití moderních technologií a reálnost prostředí v nich zanechala nezapomenutelný pocit.

Ing. Naděžda Boušková

Ředitelka pro personální řízení, DfK Group a.s.

Výcvik: Firemní projekt

Účastníci všech seminářů hodnotili pozitivně vysokou odbornou úroveň znalostí lektorů, především vtipný a zajímavý způsob prezentace, která zaručila pozornost všech účastníků během výcvikových dní. Nevšední metodou získali zajímavé znalosti a dovednosti, které využijí nejen v oblasti pracovní, ale i osobní. Spolupráci s Kompetenční akademií hodnotím velmi pozitivně a to zejména pro ojedinělí způsob předávání znalostí a zkušeností. Velmi oceňuji profesionální a individuální přístup ke všem účastníkům vzdělávání.

Miroslav Rys

jednatel, Energie AG Teplo Vimperk, s.r.o.

Výcvik: Kompetenční Akademie® Top Manažer

Rád bych tímto poděkoval za možnost účasti na Kompetenční Akademie® Top Manažer. Ve srovnání s jinými programy na rozvoj manažerských kompetencí, které jsem v rámci své profesní kariéry absolvoval, váš koncept akademie patří k vysokému nadprůměru na trhu. Orientací na člověka a jeho myšlení a chování je možné opravdu dosahovat změn jak v práci tak i v soukromém životě. Rovněž aktivní účast dalších vedoucích pracovníků a podnikatelů z nejrůznějších oborů byla pro mě velkou inspirací.Garantem tohoto programu a celé Kompetenční akademie® je: